KURUMSAL | ABN FASTENERS

CORPORATE MISSION AND VISION
SOLVING IN ALL PROCESSES,
BECOME THE BEST IN ITS FIELD

VİZYONUMUZ

LİDER  › YENİLİKÇİ  › DEĞER YARATAN

MISSION

Our products are manufactured at the production stage with respect for the environment, human health and eye aesthetics in mind. In addition to this, Deceleration is also among our most important principles. By reflecting our expert personnel and superior technology to our products, it is our duty to offer quality to our valued customers at the most affordable price.

KURUM MİSYON VE VİZYONUNU
TÜM SÜREÇLERİNDE ÖZÜMSEYEREK,
KENDİ ALANINDA EN İYİSİ OLMAYI HEDEFLER

 

 

VİZYONUMUZ

Günümüzde hızla gelişen teknoloji yarışında, son teknolojik donanımlara sahip makine parkurumuz ile yerimizi alıp, sınırların hızla kalktığı, insanların birbirlerine ulaşmada artık sınır tanımadığı bir Dünya’da Metal sektöründe ve de özellikle Bağlantı elemanları imalatında aranılır bir marka olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz üretim aşamasında çevreye saygılı, insan sağlığı ve göz estetiği düşünülerek imal edilmektedir. Bunun yanı sıra sağlamlık da en önemli prensiblerimiz arasındadır. Konusunda uzman personelimiz ve üstün teknolojimizi ürünlerimize yansıtarak, Siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata sunmak görevimizdir ve olmaya devam edecektir.